Professional Shooters ( Counter-Strike ) clan

Forum clanu -=PS=-

Ogłoszenie

Zapraszamy do udzielania się na naszym forum ! :D

#1 2010-03-08 20:12:34

[L]uzZaQ

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 12
Punktów :   

Liga Ftp

Mam dzisiaj dla was bardzo dobrą wiadomość Udało nas się zapisać do ligi Ftp. Adres do strony turnieju http://www.ligaftp.fora.pl/ Wedłu wstępnych ustaleń pierwszy sparing zostanie rozegrany w czwartek\piątek. Na stronce jest napisany nasz skład na obecną chwilę. Życzę miłej zabawy na turnieju i samych wygranych


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Więc tak sytuacja wygląda następująco. Dostaliśmy się do grupy B. Naszym pierwszy przeciwnikiem jest założyciel turnieju  czyli Feel the pain ( f-tp.xaa.pl  ). Jest to klan steam ale mają dosyć małe doświadczenie więc mamy z nimi szanse xD. Kolejnym naszym wrogiem jest Nikisz team ( nikiszteam.yoyo.pl ) czyli klan non steam. Mamy z nimi większe szanse. Sparingi zostaną prawdopodobnie rozegrane w czwartek\piątek\sobotę.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Z mojego dzisiejszego zwiadu dowiedziałem się, że nasi przecuwnicy będą grali na mapach dust2 oraz nuke. Z czego nikisz team dust2 a feel the pain nuke. Nasza mapa to będzie De_cpl_mill więc radze ją =ćwiczyć

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dzisiaj został rozegrany pierwszy sparing ligi ftp w fazie grupowej.Zapowiada się świetnie.Sparing wygraliśmy z dużą przewagą , pozdrawiamy naszych pierwszych przeciwników i życzymy im powodzenia w dalszych rozgrywkach ligi ftp


-=PS=-   -      |NT|

    2        -        0


De_nuke :  18:6

De_dust2 : 23:1


Skład:

1. -=PS=- | [L]uzZaQ
2. -=PS=- | SYN3K.
3. -=PS=- | *Jewels*
4. -=PS=- | That's me!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plolejek lawendowy materace hilding